en

RADOSŤ NABITÁ ENERGIOU.

MIMORIADNA PONUKA PRE VAŠE ELEKTRICKÉ BMW.

Ponuka skladových vozidiel

Dohodnite si testovaciu jazdu

Zažite emóciami nabitý pocit z jazdy s fascinujúcou dynamikou a spontánnou akceleráciou bez lokálnych emisií. Vďaka priekopníckym technológiám ponúkajú všetky elektrické vozidlá BMW úplne novú dimenziu jazdnej pohody. Urobte si radosť nabitú energiou už dnes a vyberte si z pestrej ponuky čisto elektrických modelov BMW. Neváhajte a využite našu výhodnú aktuálnu ponuku. Ak si teraz zakúpite BMW elektrický automobil, získate od nás:*

 • BMW Wallbox Plus,
 • BMW Charging Card s kreditom až do 5 000 € úplne zadarmo pre bezstarostné nabíjanie,
 • balík výbavy až do 3 600 EUR,
 • a zvýhodnené financovanie s 0 % úrokom.

* Ponuka závisí od konkrétneho modelu a platí len do 30. júna 2024. Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu BMW. Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné. Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

AKTUÁLNA PONUKA.

* Ponuka závisí od konkrétneho modelu a platí len do 30. júna 2024. Viac informácií u vášho predajcu BMW.

VYBERTE SI VÁŠ BMW ELEKTRICKÝ AUTOMOBIL.

ÚPLNE PRVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ BMW i5.

BMW i5

Nadčasová elegancia. Nevídaná dynamika. Autentická charizma. 8. generácia ikonického biznis sedanu udáva priekopnícky smer na ceste k trvalo udržateľnej prémiovej mobilite.

Športová limuzína s jedinečným dizajnom a inovatívnymi technológiami ponúka celkom novú elektrizujúcu radosť z jazdy. Zažite veľkorysý priestor, modernú funkčnosť, kvalitné materiály a pokročilé digitálne služby v úplne prvom čisto elektrickom BMW i5. Spoznajte silu exkluzívnej vízie.

Teraz navyše k prvému čisto elektrickému BMW i5 získate*:

- BMW Wallbox Plus úplne zadarmo,

- BMW Charging card s kreditom 5 000 €,

- a zvýhodnené financovanie.

Konfigurácia a cena Viac o BMW i5
DOHODNITE SI TESTOVACIU JAZDU NA ÚPLNE PRVOM BMW i5.

Vyskúšajte jedinečnú športovú limuzínu a zažite radosť z elektrizujúcej jazdy. Stačí si zarezervovať testovaciu jazdu a užijete si nezabudnuteľný moment spolu s úplne prvým čisto elektrickým BMW i5.

ÚPLNE PRVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ BMW iX.

BMW iX

Zrodené z vízie. Vytvorené pre elektrickú mobilitu. Vďaka efektívnej technológii BMW eDrive a čisto elektrickému pohonu všetkých kolies dosahuje BMW iX výnimočný dojazd a mohutnú akceleráciu z pokoja.

Okrem pozoruhodného nabíjacieho výkonu, ktorý vám predĺži dojazd o 120 km iba za 10 minút, máte k dispozícii kapacitu pre plný dojazd za menej než 40 minút, na vysokovýkonných verejných nabíjacích staniciach IONITY. Inteligentný BMW Operating System 8.5 sa priebežne sám udržiava v najaktuálnejšej forme a dá sa ovládať úplne intuitívne.

Teraz navyše k prvému čisto elektrickému BMW iX získate:

- BMW Wallbox Plus úplne zadarmo,

- BMW Charging card s kreditom 5 000 €,

- balík výbavy v hodnote 2 400 €,

- a zvýhodnené financovanie.

Konfigurácia a cena Viac o BMW iX
DOHODNITE SI TESTOVACIU JAZDU NA ÚPLNE PRVOM BMW iX.

Chceli by ste zažiť osobne pocit z jazdy s prvým BMW iX? Stačí si dohodnúť termín online na testovaciu jazdu v čase, vhodnom pre vás. Váš miestny BMW partner vás bude kontaktovať so všetkými potrebnými informáciami.

PREHĽAD BMW ELEKTRICKÝCH AUTOMOBILOV.


BMW iX.


BMW iX M60.


BMW iX1.


BMW iX2.


BMW iX3.


BMW i4.


BMW i4 M50.


BMW i5.


BMW i5 M60 xDrive.


BMW i5 Touring.


BMW i5 M60 xDrive Touring.


BMW i7.


BMW i7 M70 xDrive.

BENEFITY BMW ELEKTRICKÝCH AUTOMOBILOV.

Naše elektrické automobily ponúkajú praktické a udržateľné riešenie mobility pre každodenné potreby. Majú nulové lokálne emisie, sú hospodárne a komfortné. Zistite viac o benefitoch elektrickej radosti z jazdy, pre váš osobný životný štýl.

 Najmodernejšie elektrické pohony.

Buďte v pohybe bez lokálnych emisií a fosílnych palív. Vaše elektrické BMW vám umožní jazdiť obdivuhodne potichu a znížiť tak celkovú hlučnosť mesta.

Čerpacia stanica priamo u vás doma.

Nabíjajte svoje BMW v pohodlí domova. Tým, že ho pripojíte cez noc, sa vyhnete návšteve čerpacej stanice a ušetríte čas.

Zistite viac

Hospodárna údržba.

Elektrické automobily nepotrebujú viaceré diely podliehajúce opotrebovaniu, napríklad zapaľovacie sviečky, olejový filter ani komponenty výfuku, čo v priebehu ich životnosti znižuje náklady na údržbu.VŠETKO O NABÍJANÍ VÁŠHO ELEKTRICKÉHO AUTOMOBILU.

TECHNOLÓGIA ELEKTRICKÉHO POHONU.


Rýchla akcelerácia. 

 • Plný výkon elektromotora dostupný okamžite
 • Maximálny krútiaci moment k dispozícii od prvej otáčky
 • Až po maximálnu rýchlosť vozidla bez radenia prevodov


Bezpečný handling vďaka nízkemu ťažisku. 

 • Motor a batéria umiestnené v podlahe vozidla
 • Zníženie tendencií k náklonom karosérie
 • Následne lepšie jazdné vlastnosti a športovejší pocit z riadenia


Individualizovaný zvuk vozidla. 

 • BMW IconicSounds Electric – zvuky, ktoré špeciálne skomponoval Hans Zimmer
 • Prispôsobenie zvuku vášmu štýlu jazdy
 • Rozličné scenáre vrátane športového, efektívneho a individualizovaného

TU NÁJDETE VIAC INFORMÁCIÍ O DOJAZDE.

Prečo sa dojazdy môjho elektrického automobilu líšia?

Konkrétny dojazd elektrického vozidla závisí od rozličných faktorov, ako sú napríklad jazdný štýl, podmienky na trase, výbava vozidla, počasie a hmotnostné zaťaženie vozidla.


Ako dokážem maximalizovať dojazd svojho elektrického auta?

Tak ako pri vozidle s konvenčným pohonom, aj pri elektrickom automobile má vodičský štýl vplyv na dojazd. Vo všeobecnosti platí, že dojazd optimalizuje predvídavý, pokojný a plynulý vodičský štýl. Ak napríklad znížite rýchlosť jazdy na diaľnici, podstatne si týmto predĺžite dojazd. Počas rekuperácie, čiže vždy, keď zložíte nohu z pedálu akcelerátora, sa kinetická energia vozidla mení na elektrickú, ktorou sa dobíja batéria – a výsledkom sú ďalšie kilometre pridané k vášmu dojazdu.


Aké faktory ovplyvňujú dojazd elektrického automobilu?

Vysoké priemerné rýchlosti (na diaľnici) znižujú dojazd najvýraznejšie, zatiaľ čo mestská premávka vedie k dlhším dojazdom, vďaka nižšej rýchlosti a vyššiemu podielu rekuperácie (na rozdiel od vozidiel so spaľovacím motorom). Dojazd sa skracuje aj pri nízkych teplotách pre odber energie kúrením a pri vysokých teplotách, kedy energiu odčerpáva vysoký výkon klimatizácie. Z doplnkovej výbavy najviac skracujú dojazd väčšie rozmery pneumatík (ak nie sú ich nevýhody kompenzované aerodynamicky výraznejšie uzavretým dizajnom diskov kolies). Relevantná pre dojazd je aj trieda valivého odporu pneumatík: napr. zimné pneumatiky skracujú dojazd výraznejšie než letné pneumatiky s triedou A.

Všeobecná špecifikácia dojazdu a hodnoty dojazdu v tomto indikátore.

Vo výbere modelov vychádza uvedený dojazd z testovacieho cyklu WLTP (Worldwide harmonized Light-Duty Test Procedure, t. j. celosvetovo harmonizovaná testovacia procedúra osobných a ľahkých úžitkových vozidiel).

WLTP umožňuje kalkuláciu dojazdu za predpísaných jazdných podmienok. WLTP počíta s defenzívnym jazdným štýlom v kombinácii mesta, vidieka a diaľnice.

Indikátor dojazdu vám umožňuje odhadnúť dojazd pri typických jazdných podmienkach. Vonkajší kruh predstavuje kalkuláciu dojazdu na základe lineárnej vzdialenosti (vzdušnou čiarou, teda nie podľa mapy ulíc), vnútorný kruh zobrazuje kalkuláciu zníženú o 30 % pre zohľadnenie reálnej cestnej trasy.  

NAŠA VÍZIA BUDÚCNOSTI.

Re:think, Re:duce, Re:use, Re:cycle. Koncept BMW i Vision Circular je vytvorený plne v súlade s princípmi kruhovej ekonomiky. Takýmto spôsobom ponúka kompaktný čisto elektrický vizionársky automobil, zameraný na udržateľnosť a luxus, fascinujúci výhľad na rok 2040.


Preskúmajte BMW i Vision Circular

FINANCOVANIE VÁŠHO VYSNÍVANÉHO BMW S 0 % ÚROKOM.

Užite si radosť z jazdy s novým BMW a my sa postaráme o výhodné financovanie vášho vozidla. Práve teraz máte ideálnu príležitosť ušetriť svoje peniaze vďaka našej špeciálnej ponuke financovania od BMW Financial services. Využite mimoriadne výhodné financovanie vášho vysnívaného BMW s 0 % úrokom, ktoré je určené iba pre podnikateľov a korporátnych klientov. Financovanie na 24 mesiacov môžete vďaka BMW Financial Services uplatniť pri kúpe nového BMW. Ponuka je časovo obmedzená do 31. marca 2024.*

BMW i5 eDrive40

Cenníková cena modelu s DPH

71 000 €

Dĺžka financovania

24

Splátka vopred

50%

Mesačná splátka bez poistenia 1.-11.

1 €

Mesačná splátka bez poistenia 12.

17 739 €

Mesačná splátka bez poistenia 13.-23.

1 € 

Mesačná splátka bez poistenia 24.

17 739 €


Žiadosť o kontaktVozidlá ihneď k odberu

BMW NA CESTE DO UDRŽATEĽNEJ BUDÚCNOSTI.

Viac udržateľnosti v BMW

MÁTE ZÁUJEM O OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Nájsť predajcu BMW

PONUKY ÚVERU A LÍZINGU PRE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ BMW.

Objavte možnosti financovania

ČASTÉ OTÁZKY: BMW ELEKTRICKÉ AUTOMOBILY.

Čo je elektrický automobil?

Čisto elektrický automobil (BEV, Battery Electric Vehicle) jazdí výlučne na elektrickú energiu. Vozidlo teda nepoháňa žiaden spaľovací motor. Elektrická energia sa ukladá v batérii. Jej kapacita určuje dojazd, inak povedané vzdialenosť, ktorú vozidlo dokáže prejsť na jedno plné nabitie batérie.

Čisto elektrické automobily sú ideálne pre používateľov, ktorí si ich môžu nabíjať doma alebo v práci. Zároveň prebieha intenzívny rozvoj a rozširovanie verejnej infraštruktúry pre nabíjanie. V mestských oblastiach a pozdĺž diaľníc sa objavujú stále nové a nové nabíjacie stanice. Súčasťou siete je aj množstvo vysokovýkonných nabíjacích staníc pre ultra rýchle nabíjanie pri cestovaní po Európe, napríklad tých od nášho partnera IONITY. Vďaka tomu budú aj dlhé jazdy v budúcnosti stále jednoduchšie.


Aké výhody má elektrický automobil?

Elektrický automobil ponúka nový, emotívne nabitý pocit z jazdy. Vďaka krútiacemu momentu, dostupnému prakticky hneď od rozbehu, môžete zažiť fascinujúcu elektrickú dynamiku a spontánnu akceleráciu. Takmer nehlučný elektrický pohon vám k tomu pridá novú dimenziu jazdnej pohody.

Počas samotnej jazdy neprodukuje BEV žiadne emisie (používa sa aj termín „miestne“ alebo „lokálne“ emisie) a takto výrazne chráni životné prostredie.

Ďalšími výhodami vozidiel BEV v mnohých krajinách sú najvyššie sadzby národne špecifickej štátnej podpory a daňových úľav.


Aké faktory ovplyvnia výkon vysokonapäťovej batérie v mojom elektrickom aute?

Dôležitý vonkajší faktor, ktorý ovplyvňuje výkon a kapacitu batérie, je teplota. Možno ste si to všimli už aj pri batérii vášho mobilného telefónu. Obzvlášť veľmi nízke teploty môžu výrazne obmedziť výkon batérie. Pri batérii elektrického automobilu je to podobné. Naše optimalizačné stratégie však minimalizujú možný dopad teploty.

A vedeli ste, že kapacita batérie zároveň generuje údaj o možnom dojazde, ktorý máte k dispozícii? Ďalšími vplyvmi na tempo spotreby energie okrem teploty môžu byť, napríklad klimatizácia, hmotnosť prevážaného nákladu a váš osobný vodičský štýl.

Ak by ste potrebovali dobíjať batériu mimo domova, vaše elektrické BMW bude tepelne predpripravené pre DC nabíjací bod[1] v cieli vašej cesty, čo znamená, že sa vysokonapäťová batéria uvedie do optimálnej prevádzkovej teploty do času, kým tam dorazíte. Tým sa zvyšuje maximálny výkon pri nabíjaní a skracuje sa nutný čas čakania.

[1] Platí iba pre BMW elektrické vozidlá.

Na čo musím myslieť, ak ponechám svoje elektrické auto dlhšie odstavené a zaparkované?

Ak neplánujete používať vozidlo dlhší čas, napríklad počas dovolenky, existuje množstvo spôsobov ako pozitívne ovplyvniť kapacitu batérie. Kedykoľvek je to možné, udržiavajte stav nabitia od 30 do 50 % a parkujte vozidlo v tieni alebo inom chladnom mieste v lete a v garáži v zime. Navyše, vozidlo by pri dlhšom odstavení nemalo byť trvalo pripojené k zdroju nabíjania.

ČASTÉ OTÁZKY: LÍZING A ÚVER PRE ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ.

Aké sú benefity lízingu a úveru elektrického vozidla?

Lízing:

 • Zákazník sa nemusí obávať o predaj elektrického vozidla po ukončení lízingovej zmluvy.
 • Zákazník si môže priobjednať rozličné služby, napríklad Service Inclusive.

Úver:

 • Zákazník je majiteľom elektrického automobilu.
 • Zákazník môže splácať elektrický automobil dlhšie než pri lízingu.

Je v lízingu alebo v úvere elektrického vozidla zahrnuté aj poistenie?

V lízingu je, v úvere nie je. K dispozícii však máte možnosť poistiť sa cez poisťovacieho partnera BMW.


Ponúka BMW lízing alebo úver s nulovou akontáciou?

Táto ponuka závisí od konkrétnej krajiny. Vo väčšine krajín však existuje možnosť uzavrieť zmluvu na lízing alebo úver s nulovou akontáciou.

Spotreba a emisie CO2.

BMW iX xDrive40:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 19,4–21,3

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 404–435

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW iX xDrive50:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 19,5–21,3

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 587–632

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW iX M60:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 21,8–24,7

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 501–566

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW iX1 xDrive30[3]:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 16,9–18,1

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 417–439

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW iX2 xDrive30[1]:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 16,3–17,7:

Dojazd (až do), v km (kombinovaný, WLTP): 417–449


BMW iX3:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 18,5–18,9

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 453–461

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW i4 eDrive40:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 16,1–19,1

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 492–589

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW i4 eDrive35:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]:15,8–18,7

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 406–482

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW i4 M50:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 18,1–22,5

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 415–519

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW i5 eDrive40:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 16,0–18,8[3]

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 499–579[3]

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW i5 M60 xDrive[1]:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 20,5–18,2;

Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 457–515


BMW i5 eDrive40 Touring[1]:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 19.3 - 16.5;

Elektrický dojazd v km podľa WLTP: 483 - 560


BMW i5 M60 xDrive Touring[1]:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 20.8 - 18.3;

Elektrický dojazd v km podľa WLTP: 444 - 506


BMW i7 xDrive60:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná)[2]: 18,4–19,6

Elektrický dojazd v km (kombinovaný)[1][2]: 591–625

Emisie CO2 v g/km (kombinované)[2]: 0


BMW i7 M70 xDrive:

Spotreba elektrickej energie v kWh/100 km (kombinovaná, WLTP): 20,8–23,7;

Elektrický dojazd v km (kombinovaný, WLTP): 490–559


BMW M760e xDrive:

Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná, WLTP): 1,1–1,4;

Emisie CO2 v g/km (kombinované, WLTP): 25–31


[1] Dojazd závisí od rozličných faktorov, ako sú predovšetkým: individuálny jazdný štýl, charakter trasy, vonkajšia teplota, použitie kúrenia/klimatizácie a tepelná predpríprava.

[2] Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.

[3] Predbežné hodnoty a/alebo chýbajúce hodnoty, ktoré neboli k dispozícii v čase uzávierky.

[4] Elektrický pohon s výkonom do 200 kW (272 k), krátkodobé navýšenie výkonu až do 230 kW (313 k) na menej než 10 sekúnd.

Objavte viac

Súbory cookie na doméne regnum-kosice.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.